Diamond Ijsblokjesmachine | 19kg/24u | Voorraad 4 kg | 540x430x470(h)mm
€1.921,00
€1.440,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Ijsblokjesmachine | 19kg/24u | Voorraad 4 kg | 540x430x470(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.921,00
U bespaart €480,25 (25%)
€1.440,75 excl. btw
€1.743,31 incl. btw
Of €581,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | 1/9-C |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (40 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Ijsblokjesmachine | 19kg/24u | Voorraad 4 kg | 540x430x470(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Productie 19 kg per 24/u, inbouwbare versie.- Reserve in ABS (isolatie in polyether), capaciteit 4 kg.- Spraysysteem met sproeier in messing.(ontworpen om kalkbevestiging te voorkomen).- Ijsblokje 13 g (geen andere mogelijkheden)- Getropicaliseerde hermetische unit omgevingstemperatuur +43 °C- Koelmiddel R404A d.m.v. capillair, luchtgekoelde condensor.- Uitvoering in R.V.S. AISI 304, regelbare poten.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende CE-normenAfmeting 540x430x470(h)mm
kW 0,32
Elektrische aansluiting 230V
Inhoud m3 0,17
Specificaties
| Breedte | 540mm |
|---|---|
| Diepte | 430mm |
| Hoogte | 470mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.32 |
| Gewicht | 39Kg |
| Volume | 0.17 |
Bestel de Diamond IJsblokjesmachine | 19kg/24u | Voorraad 4 kg | 540x430x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | 1/9-C |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


