Emga Bordentransportwagen Met 2 Plateau's | 900x600x900(h)mm
€795,00
€675,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Bordentransportwagen Met 2 Plateau's | 900x600x900(h)mm
GRATIS VERZENDING
€795,00
U bespaart €119,25 (15%)
€675,75 excl. btw
€817,66 incl. btw
Of €272,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 921076 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
roestvrijstaal 18/10, verrijdbaar, voorzien 4 zwenkwielen, waarvan 2 geremd, met aan iedere zijde twee plateau's voor het vervoeren borden
Bestel de EMGA Bordentransportwagen met 2 plateau's | 900x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 900mm |
|---|---|
| Diepte | 600mm |
| Hoogte | 900mm |
| Gewicht | 10kg |
Bestel de EMGA Bordentransportwagen met 2 plateau's | 900x600x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 921076 |
| EAN / Barcode | 08712591102866 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

