Hendi Bordenwagen | Kunststof | 300 Borden (ø115-330) | Wielen (geremd) | Incl. Afdekhoes | 930x720x785(h)mm
€789,50
€671,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bordenwagen | Kunststof | 300 Borden (ø115-330) | Wielen (geremd) | Incl. Afdekhoes | 930x720x785(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€789,50
U bespaart €118,43 (15%)
€671,08 excl. btw
€812,00 incl. btw
Of €270,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 877906 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze bordenwagen HENDI is ideaal voor het veilig vervoeren borden, schotels en ander servies. De wagen heeft capaciteit voor borden Ø 115 - 330 mm, waarbij er maximaal ruimte is voor 6 stapels ca. 50 borden
Het stevige ontwerp beschermt het servies tegen barsten of schilferen en de wagen heeft verplaatsbare verticale afscheidingen, zodat de ruimte naar wens kan worden ingedeeld en servies in diverse afmetingen geladen kan worden.
Dankzij de grote achterwielen is de wagen ook bestand tegen oneffen terrein en de zwenkwielen aan de voorkant zijn voorzien remmen, zodat de wagen niet onbedoeld wegrijdt.
Bovendien wordt de wagen inclusief afdekhoes geleverd, voor hygiënische opslag. En ben je de afdekhoes kwijt of is deze beschadigd? Dan kan een nieuwe afdekhoes altijd los worden besteld (artikelnr. HEN-952283)!
Bestel de HENDI Bordenwagen | Kunststof | 300 Borden (Ø115-330) | Wielen (Geremd) | Incl. Afdekhoes | 930x720x785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het stevige ontwerp beschermt het servies tegen barsten of schilferen en de wagen heeft verplaatsbare verticale afscheidingen, zodat de ruimte naar wens kan worden ingedeeld en servies in diverse afmetingen geladen kan worden.
Dankzij de grote achterwielen is de wagen ook bestand tegen oneffen terrein en de zwenkwielen aan de voorkant zijn voorzien remmen, zodat de wagen niet onbedoeld wegrijdt.
Bovendien wordt de wagen inclusief afdekhoes geleverd, voor hygiënische opslag. En ben je de afdekhoes kwijt of is deze beschadigd? Dan kan een nieuwe afdekhoes altijd los worden besteld (artikelnr. HEN-952283)!
Specificaties
| Capaciteit | Max. 300 Borden (Ø 115 - 330 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (PET) |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 930 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 785 mm |
Bestel de HENDI Bordenwagen | Kunststof | 300 Borden (Ø115-330) | Wielen (Geremd) | Incl. Afdekhoes | 930x720x785(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 877906 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
