Hendi Platformwagen | Kunststof | Max. 150kg | Wielen (geremd) + Duwbeugel (inklapbaar) | 730x480x825(h)mm
€127,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Platformwagen | Kunststof | Max. 150kg | Wielen (geremd) + Duwbeugel (inklapbaar) | 730x480x825(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€127,50 excl. btw
€154,28 incl. btw
Of €51,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 810514 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische platformwagen HENDI is gemaakt stevig kunststof en heeft een praktische inklapbare duwbeugel robuust RVS.
Het platform is uitgevoerd in stevig kunststof met profiel, zodat de lading niet zomaar wegglijdt, en de wagen is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremde zwenkwielen en 2 vaste wielen, voor veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de HENDI Platformwagen | Kunststof | Max. 150kg | Wielen (Geremd) + Duwbeugel (Inklapbaar) | 730x480x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het platform is uitgevoerd in stevig kunststof met profiel, zodat de lading niet zomaar wegglijdt, en de wagen is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremde zwenkwielen en 2 vaste wielen, voor veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Materiaal | Polypropyleen / RVS |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Blauw |
| Gewicht | 8,51 kg |
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 825 mm |
Bestel de HENDI Platformwagen | Kunststof | Max. 150kg | Wielen (Geremd) + Duwbeugel (Inklapbaar) | 730x480x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 810514 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


