Combisteel Koelwerkbank | Energy Line | 393l | 3 Deuren + 2 Laden (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2230x700x860(h)mm
€2.610,00
€1.957,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelwerkbank | Energy Line | 393l | 3 Deuren + 2 Laden (1/1 Gn) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2230x700x860(h)mm | 1669x530x564(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.610,00
U bespaart €652,50 (25%)
€1.957,50 excl. btw
€2.368,58 incl. btw
Of €789,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.5025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele koelwerkbanken uit de ENERGY LINE CombiSteel combineren een zeer laag energieverbruik met een robuuste constructie in stevig RVS en krachtige koelprestaties. Bovendien is deze serie koelwerkbanken verkrijgbaar in diverse formaten en indelingen, zodat voor elke situatie een geschikt model verkrijgbaar is.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast maakt de koelwerkbank gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie. En de koelwerkbank is ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Praktische ConstructieDe koelwerkbank heeft deuren en laden met interne maat voor 1/1 GN, de meestgebruikte standaard in professionele horeca, en wordt per deur geleverd met 1 verstelbaar rooster en geleiderset en 1 vast bodemrooster, voor praktische inrichting de binnenruimte. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en zijn deze optioneel ook te vervangen door een apart verkrijgbaar wielenset, voor extra mobiliteit!
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | ENERGY LINE | 393L | 3 Deuren + 2 Laden (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2230x700x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe krachtige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handige automatische ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display.
Daarnaast maakt de koelwerkbank gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie. En de koelwerkbank is ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot maar liefst 40°C.
Praktische ConstructieDe koelwerkbank heeft deuren en laden met interne maat voor 1/1 GN, de meestgebruikte standaard in professionele horeca, en wordt per deur geleverd met 1 verstelbaar rooster en geleiderset en 1 vast bodemrooster, voor praktische inrichting de binnenruimte. Daarnaast zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond, en zijn deze optioneel ook te vervangen door een apart verkrijgbaar wielenset, voor extra mobiliteit!
Specificaties
| Serie | CombiSteel ENERGY LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 393 liter |
| Binnenafmetingen | B 1669 x D 530 x H 564 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | 2 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN |
| Ladeformaat | 1/1 GN |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,05 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 748 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 163 kg |
| Breedte | 2230 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de CombiSteel Koelwerkbank | ENERGY LINE | 393L | 3 Deuren + 2 Laden (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | 2230x700x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.5025 |
| EAN / Barcode | 6153302723765 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







