Combisteel Glazenspoelmachine | Mand 400x400 | Naglanspomp | 230v | 472x532x709(h)mm
€1.625,00
€1.218,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Glazenspoelmachine | Mand 400x400 | Naglanspomp | 230v | 472x532x709(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.625,00
U bespaart €406,25 (25%)
€1.218,75 excl. btw
€1.474,69 incl. btw
Of €491,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7082.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (14 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele glazenspoelmachine CombiSteel heeft een enkelwandige behuizing robuust RVS met stevige dubbelwandige deur. De wascyclus heeft een vaste duur 120 sec., wat bediening heel eenvoudig maakt. Na inschakelen en opwarmen hoef je alleen maar op de START-knop te drukken, dat is alles!
Met een laadhoogte maximaal 302 mm is de machine geschikt voor diverse soorten glaswerk, inclusief bijvoorbeeld hoge wijnglazen. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke sproeiarmen voor wassen en spoelen, uitgevoerd in een stevige combinatie kunststof en RVS, en een aanzuigfilter in de kuip.
Deze basisuitvoering is voorzien een interne naglanspomp en wordt zéér compleet geleverd met een glazenmand, een bordenmand, een bestekkorf en aan- en afvoerslangen!
Bestel de CombiSteel Glazenspoelmachine | Mand 400x400 | Naglanspomp | 230V | 472x532x709(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een laadhoogte maximaal 302 mm is de machine geschikt voor diverse soorten glaswerk, inclusief bijvoorbeeld hoge wijnglazen. En voor optimale reiniging heeft het apparaat afzonderlijke sproeiarmen voor wassen en spoelen, uitgevoerd in een stevige combinatie kunststof en RVS, en een aanzuigfilter in de kuip.
Deze basisuitvoering is voorzien een interne naglanspomp en wordt zéér compleet geleverd met een glazenmand, een bordenmand, een bestekkorf en aan- en afvoerslangen!
Specificaties
| Mandformaat | 400 x 400 mm |
|---|---|
| Laadhoogte | 302 mm |
| Afvoerpomp | Nee |
| Zeeppomp | Nee |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | 60°C |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Boilerinhoud | 3,5 liter |
| Boilervermogen | 2,5 kW |
| Wasarm(en) | Kunststof, RVS |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Glazenmand, bordenmand, bestekkorf, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 2,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 39 kg |
| Breedte | 472 mm |
| Diepte | 532 mm |
| Hoogte | 709 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Glazenspoelmachine | Mand 400x400 | Naglanspomp | 230V | 472x532x709(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7082.0015 |
| EAN / Barcode | 6153300493455 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







