Combisteel Koeltoonbank | Thomas | 0°c/+5°c | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1580x940x1200(h)mm
€3.085,00
€2.313,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koeltoonbank | Thomas | 0°c/+5°c | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1580x940x1200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.085,00
U bespaart €771,25 (25%)
€2.313,75 excl. btw
€2.799,64 incl. btw
Of €933,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7090.0205 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De strakke en voordelige THOMAS koeltoonbanken CombiSteel met zwarte buitenkant zijn in meerdere breedtematen verkrijgbaar, zodat voor diverse situaties een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
De THOMAS koeltoonbanken kunnen daarnaast perfect gecombineerd worden met de RONALD zelfbedieningskoeltoonbanken CombiSteel. Beide hebben namelijk niet alleen dezelfde dieptemaat, maar sluiten ook qua design perfect elkaar aan.
Krachtige KoelingDe koeltoonbanken zijn uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik 0°C/+5°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display.
Daarnaast zorgen de standaard schuifpanelen aan de bedieingskant voor minder koudeverlies (energiebesparend) en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Breed InzetbaarHet temperatuurbereik maakt de koeltoonbank geschikt voor diverse soorten producten, zuivel en vleeswaren tot groenten, fruit, broodjes, dranken en ga zo maar door.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen en door de gekoelde reserve aan de bedieningskant is de etaleerruimte eenvoudig te vullen wanneer nodig.
Daarnaast heeft de binnenruimte een handig extra glazen tussenschap, waar aanvullende gekoelde producten kunnen worden gepresenteerd en zorgt het werkoppervlak aan de bedieningskant voor optimaal gebruikscomfort.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkende breedte zijn.
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | THOMAS | 0°C/+5°C | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1580x940x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De THOMAS koeltoonbanken kunnen daarnaast perfect gecombineerd worden met de RONALD zelfbedieningskoeltoonbanken CombiSteel. Beide hebben namelijk niet alleen dezelfde dieptemaat, maar sluiten ook qua design perfect elkaar aan.
Krachtige KoelingDe koeltoonbanken zijn uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik 0°C/+5°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display.
Daarnaast zorgen de standaard schuifpanelen aan de bedieingskant voor minder koudeverlies (energiebesparend) en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Breed InzetbaarHet temperatuurbereik maakt de koeltoonbank geschikt voor diverse soorten producten, zuivel en vleeswaren tot groenten, fruit, broodjes, dranken en ga zo maar door.
Optimale PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen en door de gekoelde reserve aan de bedieningskant is de etaleerruimte eenvoudig te vullen wanneer nodig.
Daarnaast heeft de binnenruimte een handig extra glazen tussenschap, waar aanvullende gekoelde producten kunnen worden gepresenteerd en zorgt het werkoppervlak aan de bedieningskant voor optimaal gebruikscomfort.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkende breedte zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel THOMAS |
|---|---|
| Type | THOMAS 1.5 |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (behuizing), kunststof (zijkanten), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Tussenschap(pen) | Ja |
| Niveaus | 1 |
| Etaleerruimte | 0,73 m² |
| Temperatuurbereik | 0°C / +5°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm |
| Voorruit | Recht |
| Kantel-/liftruit | Nee |
| Reserve | Ja |
| Bedieningskant | Dicht (schuifpanelen) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 60 db(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,33 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 160 kg |
| Breedte | 1580 mm |
| Diepte | 940 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | THOMAS | 0°C/+5°C | Geforceerd | Gekoelde Reserve | 1580x940x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7090.0205 |
| EAN / Barcode | 7422242991961 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







