Combisteel Impulskoeler | 274l | Zwart | +2°c/+15°c | Geforceerd | 3 Niveaus | Wielen (geremd) | 655x575x1498(h)mm
€1.499,00
€1.124,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Impulskoeler | 274l | Zwart | +2°c/+15°c | Geforceerd | 3 Niveaus | Wielen (geremd) | 655x575x1498(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.499,00
U bespaart €374,75 (25%)
€1.124,25 excl. btw
€1.360,34 incl. btw
Of €453,45 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7464.0305 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze impulskoeler CombiSteel is speciaal ontworpen om impulsaankopen te stimuleren. De koeling is dan ook ideaal voor zelfbedieningsverkoop bijvoorbeeld gekoelde dranken of andere producten. Het apparaat heeft een ruim temperatuurbereik +2°C/+15°C en is voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing.
De koeling heeft glas rondom en LED-verlichting aan de bovenkant om de inhoud optimaal te laten opvallen. De digitale bediening en standaard wielen zorgen voor extra gebruiksgemak. Bovendien maakt de impulskoeler gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de CombiSteel Impulskoeler | 274L | Zwart | +2°C/+15°C | Geforceerd | 3 Niveaus | Wielen (Geremd) | 655x575x1498(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koeling heeft glas rondom en LED-verlichting aan de bovenkant om de inhoud optimaal te laten opvallen. De digitale bediening en standaard wielen zorgen voor extra gebruiksgemak. Bovendien maakt de impulskoeler gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Bruto inhoud | 274 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +15°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | +25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 20 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 |
| Rooster-/niveauformaat | B 567 x D 298 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | F |
| Aansluitwaarde | 0,60 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 100 kg |
| Breedte | 655 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 1498 mm |
Bestel de CombiSteel Impulskoeler | 274L | Zwart | +2°C/+15°C | Geforceerd | 3 Niveaus | Wielen (Geremd) | 655x575x1498(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7464.0305 |
| EAN / Barcode | 7422242970928 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


