Combisteel Pizzaoven | Elektrisch | 6+6x ø30cm | 85°c/455°c | 12kw (400v) | 890x1100x760(h)mm
€2.895,00
€2.171,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzaoven | Elektrisch | 6+6x ø30cm | 85°c/455°c | 12kw (400v) | 890x1100x760(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.895,00
U bespaart €723,75 (25%)
€2.171,25 excl. btw
€2.627,21 incl. btw
Of €875,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7491.1035 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele elektrische pizzaoven CombiSteel beschikt over twee bakkamers met bodems in vuurvaste steen en behuizing in plaatstaal met front in robuust RVS met geborstelde en zwarte afwerking. De bakkamers bieden ieder ruimte aan 6 pizza's Ø 30 cm en hebben onafhankelijk instelbare onder- en bovenverhitting met temperatuurbereik 85°C/455°C.
De onder- en bovenverhitting zijn eenvoudig per bakkamer in te stellen met de stevige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatorlampjes en analoge thermometers continu optimaal statusinzicht bieden. Daarnaast zorgt het glas in de deuren samen met de binnenverlichting voor duidelijk zicht op het bakproces en bieden de geïsoleerde handgrepen op de deuren extra veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Pizzaoven | Elektrisch | 6+6x Ø30cm | 85°C/455°C | 12kW (400V) | 890x1100x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De onder- en bovenverhitting zijn eenvoudig per bakkamer in te stellen met de stevige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatorlampjes en analoge thermometers continu optimaal statusinzicht bieden. Daarnaast zorgt het glas in de deuren samen met de binnenverlichting voor duidelijk zicht op het bakproces en bieden de geïsoleerde handgrepen op de deuren extra veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 85°C / 455°C |
| Bakkamer | 2x B 620 x D 920 x H 150 mm |
| Capaciteit | 6+6x Ø 30 cm |
| Aantal niveaus | 2 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | RVS/plaatstaal (behuizing), vuurvast steen (bodem) |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 12 kW (2x 6 kW) |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 195 kg |
| Breedte | 890 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Pizzaoven | Elektrisch | 6+6x Ø30cm | 85°C/455°C | 12kW (400V) | 890x1100x760(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7491.1035 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




