Heetwaterdispenser | Zwart | 10l | 30°c/100°c | 2.5kw (230v) | Enkelwandig | 295x270x505(h)mm
€185,33
€139,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Heetwaterdispenser | Zwart | 10l | 30°c/100°c | 2.5kw (230v) | Enkelwandig | 295x270x505(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€185,33
U bespaart €46,33 (25%)
€139,00 excl. btw
€168,19 incl. btw
Of €56,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200131 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Heetwaterdispenser Zwart is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS, kunststof.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 295 mm x 270 mm x 505 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 2,5 kW |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Type | Bartscher 10L S |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200131 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




