Dost Döner-/kebabmes | Mes ø90mm | Waterbestendig | Snijdikte 0-12mm | 8000rpm | 60kg/dag | Waterdicht
€850,00
€722,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Dost Döner-/kebabmes | Mes ø90mm | Waterbestendig | Snijdikte 0-12mm | 8000rpm | 60kg/dag | Waterdicht
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€850,00
U bespaart €127,50 (15%)
€722,50 excl. btw
€874,23 incl. btw
Of €291,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Dost |
| Artikelnummer: | 090 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Dost 090 is een krachtig en waterbestendig dönermes, ontworpen voor efficiëntie en precisie. Met Duitse kwaliteit en een lichte, stille werking snijdt deze machine moeiteloos diverse vleessoorten, zoals doner, gyros, en shoarma. Dankzij de instelbare snijdikte (0-12 mm) en een duurzaam roestvrijstalen mes, levert de Dost 090 keer op keer consistente resultaten. Ideaal voor dagelijks gebruik tot 90 kg vlees.
De Dost 090 wordt geleverd met handige accessoires, waaronder een extra mes (glad of gekarteld), een diamant- en steenmessenslijper, en een vervangbare zekering. Met een gewicht slechts 860 gram en een snelheid 8000 RPM, biedt deze snijmachine een combinatie snelheid, precisie en gebruiksgemak. Perfect voor professionele keukens!
Bestel de Dost Döner-/Kebabmes | Mes Ø90mm | Waterbestendig | Snijdikte 0-12mm | 8000RPM | 60kg/Dag | Waterdicht eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Dost 090 wordt geleverd met handige accessoires, waaronder een extra mes (glad of gekarteld), een diamant- en steenmessenslijper, en een vervangbare zekering. Met een gewicht slechts 860 gram en een snelheid 8000 RPM, biedt deze snijmachine een combinatie snelheid, precisie en gebruiksgemak. Perfect voor professionele keukens!
Specificaties
| Type | Dost 090 |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 90 kg/dag |
| Mes-/raspformaat | Ø 90 mm |
| Snijdikte | 0 - 12 mm |
| Rotatiesnelheid | 8000 RPM |
| Bediening | Duwknop |
| Bijgesloten | Mes, voedingsadapter, reinigings-/onderhoudsset |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 0,86 kg |
Bestel de Dost Döner-/Kebabmes | Mes Ø90mm | Waterbestendig | Snijdikte 0-12mm | 8000RPM | 60kg/Dag | Waterdicht eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Dost |
|---|---|
| Artikelnummer | 090 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


