Unninox Spoelwerktafel | Rvs | Rechts 2 Spoelbakken + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 1800x700x850(h)mm
€1.036,00
€725,20
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Spoelwerktafel | Rvs | Rechts 2 Spoelbakken + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 1800x700x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.036,00
U bespaart €310,80 (30%)
€725,20 excl. btw
€877,49 incl. btw
Of €292,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | SWS-1807085-2LS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Spoelwerktafel met rechts 2 spoelbakken,
Met achteropstand
Met bodemschap
Zelfmontage
Bovenblad RVS AISI 304
Kuip afmeting 500x500x300(h)mm 2x
Vierkant profiel 40x40mm
Verstelbaar in hoogte
Bestel de UNNINOX Spoelwerktafel | RVS | Rechts 2 Spoelbakken + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 1800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met achteropstand
Met bodemschap
Zelfmontage
Bovenblad RVS AISI 304
Kuip afmeting 500x500x300(h)mm 2x
Vierkant profiel 40x40mm
Verstelbaar in hoogte
Specificaties
| Breedte | 1800mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
Bestel de UNNINOX Spoelwerktafel | RVS | Rechts 2 Spoelbakken + Bodemschap | Zelfmontage | Achteropstand | 1800x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | SWS-1807085-2LS |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



