Potis Döner-/kebabmes | Robocut | Mes ø80mm | Snijdikte 1-10mm | 8500rpm | 200kg/dag
€780,00
€624,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Potis Döner-/kebabmes | Robocut | Mes ø80mm | Snijdikte 1-10mm | 8500rpm | 200kg/dag
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€780,00
U bespaart €156,00 (20%)
€624,00 excl. btw
€755,04 incl. btw
Of €251,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Potis |
| Artikelnummer: | ROBOCUT-R9000 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ROBOCUT döner-/kebabmessen Potis zijn toonaangevend als het gaat om kwaliteit (Made in Germany), duurzaamheid en gebruikscomfort. Het gerenommeerde merk staat dan ook niet voor niets bekend als dé fabrikant alles dat nodig is voor het perfect grillen en snijden de hoogste kwaliteit döner, kebab, gyros en shoarma.
De snijdikte is traploos instelbaar 1 - 10 mm, voor optimale flexibiliteit. Deze uitvoering, de ROBOCUT R 9000, met extra krachtige rotatiemotor (8500 RPM) biedt een enorme dagelijkse snijcapaciteit ca. 200 kg vlees en heeft een lichte en tegelijk robuuste constructie met slijtvaste en zeer ergonomische knijpschakelaar in de handgreep.
Het functionele en hygiënische ontworp zorgt voor optimaal gebruikscomfort en het apparaat wordt zéér compleet geleverd, inclusief mes, voedingsadapter en reinigings-/onderhoudskit.
Bestel de Potis Döner-/Kebabmes | ROBOCUT | Mes Ø80mm | Snijdikte 1-10mm | 8500RPM | 200kg/Dag eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De snijdikte is traploos instelbaar 1 - 10 mm, voor optimale flexibiliteit. Deze uitvoering, de ROBOCUT R 9000, met extra krachtige rotatiemotor (8500 RPM) biedt een enorme dagelijkse snijcapaciteit ca. 200 kg vlees en heeft een lichte en tegelijk robuuste constructie met slijtvaste en zeer ergonomische knijpschakelaar in de handgreep.
Het functionele en hygiënische ontworp zorgt voor optimaal gebruikscomfort en het apparaat wordt zéér compleet geleverd, inclusief mes, voedingsadapter en reinigings-/onderhoudskit.
Specificaties
| Serie | Potis ROBOCUT |
|---|---|
| Type | ROBOCUT R 9000 |
| Productiecapaciteit | 200 kg/dag |
| Mes-/raspformaat | Ø 80 mm |
| Snijdikte | 1 - 10 mm |
| Rotatiesnelheid | 8500 RPM |
| Bediening | Knijpschakelaar |
| Bijgesloten | Mes, voedingsadapter, reinigings-/onderhoudsset |
| Vermogen | 0,12 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 0,94 kg |
Bestel de Potis Döner-/Kebabmes | ROBOCUT | Mes Ø80mm | Snijdikte 1-10mm | 8500RPM | 200kg/Dag eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Potis |
|---|---|
| Artikelnummer | ROBOCUT-R9000 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







