Unninox Rvs 3 Ladeblok Voor Onderbouw 700 Line | 400x670x580(h)mm
€440,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Rvs 3 Ladeblok Voor Onderbouw 700 Line | 400x670x580(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€440,00 excl. btw
€532,40 incl. btw
Of €177,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | BD-406758-3 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430
Ladekast toepasbaar voor 600/700 serie
Soft open en sluiten toegepast
Gemakkelijke constructie
Bestel de UNNINOX RVS 3 Ladeblok voor onderbouw 700 line | 400x670x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ladekast toepasbaar voor 600/700 serie
Soft open en sluiten toegepast
Gemakkelijke constructie
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 670mm |
| Hoogte | 580mm |
Bestel de UNNINOX RVS 3 Ladeblok voor onderbouw 700 line | 400x670x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | BD-406758-3 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
