Diamond Ladenset | Alpha 650 Onderstellen | Rvs | 2 Laden | 700mm
€613,00
€459,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Ladenset | Alpha 650 Onderstellen | Rvs | 2 Laden | 700mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€613,00
U bespaart €153,25 (25%)
€459,75 excl. btw
€556,30 incl. btw
Of €185,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | N65/2TR7-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS ladenset 700 mm breed is speciaal geschikt voor open onderstellen uit de Diamond ALPHA 650 kooklijn, waarmee een open onderstel tot ladenkast kan worden omgebouwd en alles netjes uit het zicht en toch binnen handbereik kan worden opgeborgen!
Het ladenset kan worden gebruikt in een onderstel 700 mm breed, maar kan ook i.c.m. een ladenset of deur 400 mm worden gebruikt in het ALPHA 650 onderstel 1100 mm breed.
Bestel de Diamond Ladenset | ALPHA 650 Onderstellen | RVS | 2 Laden | 700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het ladenset kan worden gebruikt in een onderstel 700 mm breed, maar kan ook i.c.m. een ladenset of deur 400 mm worden gebruikt in het ALPHA 650 onderstel 1100 mm breed.
Specificaties
| Serie | Diamond ALPHA 650 |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 400 mm |
Bestel de Diamond Ladenset | ALPHA 650 Onderstellen | RVS | 2 Laden | 700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | N65/2TR7-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

