Hendi Pizzaschep | Oppervlak 350x350mm | Aluminium (geperforeerd) | Lengte 710mm
€47,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Pizzaschep | Oppervlak 350x350mm | Aluminium (geperforeerd) | Lengte 710mm
OP VOORRAAD
€47,69 excl. btw
€57,70 incl. btw
Of €19,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 618066 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI pizzascheppen vormen een traditioneel accessoire die het bakken pizza's in diverse soorten ovens nog makkelijker maken.
De schep is voorzien een korte aluminium steel met ergonomische kunststof handgreep en het geperforeerde aluminium schepoppervlak is zeer hittebestendig.
Bestel de HENDI Pizzaschep | Oppervlak 350x350mm | Aluminium (Geperforeerd) | Lengte 710mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De schep is voorzien een korte aluminium steel met ergonomische kunststof handgreep en het geperforeerde aluminium schepoppervlak is zeer hittebestendig.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium / kunststof (handgreep) |
|---|---|
| Uitvoering | Rechthoek |
| Schepoppervlak | B 350 x D 350 mm |
| Afwerking | Geperforeerd |
| Steellengte | 305 mm |
| Lengte | 710 mm |
Bestel de HENDI Pizzaschep | Oppervlak 350x350mm | Aluminium (Geperforeerd) | Lengte 710mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 618066 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


