Hendi Chafing Dish | Profiline | Rvs | 1/1 GN (9l) | 570x405x320(h)mm
€159,50
€135,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Profiline | Rvs | 1/1 GN (9l) | 570x405x320(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€159,50
U bespaart €23,93 (15%)
€135,58 excl. btw
€164,05 incl. btw
Of €54,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470213 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige chafing dish uit de ProfiLine HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Door het gebruik hoge kwaliteit materialen en fraaie mirror finish afwerking zorgen deze chafing dishes voor een optimale presentatie en luxe uitstraling elk gerecht.
Deze uitvoering in 1/1 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 9 liter en een rond deksel met een frictierem in het scharnier, zodat het deksel in elke gewenste positie vast kan worden gezet. Ook is het deksel afneembaar voor eenvoudig reinigen en is er ruimte voor 2 brandpastahouders voor optimale verwarming.
De chafing dish past perfect de andere mirror finish uitvoeringen de HENDI ProfiLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Bestel de HENDI Chafing Dish | ProfiLine | RVS | 1/1 GN (9L) | 570x405x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering in 1/1 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 9 liter en een rond deksel met een frictierem in het scharnier, zodat het deksel in elke gewenste positie vast kan worden gezet. Ook is het deksel afneembaar voor eenvoudig reinigen en is er ruimte voor 2 brandpastahouders voor optimale verwarming.
De chafing dish past perfect de andere mirror finish uitvoeringen de HENDI ProfiLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | Ca. 9 liter |
| Capaciteit | 1/1 GN (65 mm hoog) |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Brandpastahouders |
| Gewicht | 8,54 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 405 mm |
| Hoogte | 320 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | ProfiLine | RVS | 1/1 GN (9L) | 570x405x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470213 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


