Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 37x254mm
€12,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 37x254mm
OP VOORRAAD
€12,89 excl. btw
€15,60 incl. btw
Of €5,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855683 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit paletmes HENDI is uitgevoerd met ergonomische kunststof handgreep en lemmet B 37 x D 254 mm.
Let op, de productafbeelding is de kleinere uitvoering met een lemmet 19 x 110 mm (artikelnr. HEN-855775).
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 37x254mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding is de kleinere uitvoering met een lemmet 19 x 110 mm (artikelnr. HEN-855775).
Specificaties
| Uitvoering | Lemmet 37 x 254 mm |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (handgreep / RVS (lemmet) |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 37 mm |
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 37x254mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855683 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
