Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 19x110mm
€9,19
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 19x110mm
OP VOORRAAD
€9,19 excl. btw
€11,12 incl. btw
Of €3,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855775 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit paletmes HENDI is uitgevoerd met ergonomische kunststof handgreep en lemmet B 19 x D 110 mm.
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 19x110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Lemmet 19 x 110 mm |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (handgreep / RVS (lemmet) |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 19 mm |
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 19x110mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855775 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
