Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 17x220mm
€9,19
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Paletmes | Kunststof/rvs | Lemmet 17x220mm
OP VOORRAAD
€9,19 excl. btw
€11,12 incl. btw
Of €3,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 855706 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het paletmes HENDI is ideaal voor o.a. patisserie en het gladstrijken of verdelen crèmes, glazuur en beslag. Het gladde, flexibele blad zorgt voor nauwkeurig en gelijkmatig werk, waardoor het perfect is voor zowel professionele bakkers als hobbykoks.
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 17x220mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Lemmet 17 x 220 mm |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (handgreep) / RVS (lemmet) |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 17 mm |
Bestel de HENDI Paletmes | Kunststof/RVS | Lemmet 17x220mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 855706 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
