Combisteel Onderstel | Combisteel Com-7548.0040 | Bodemschap | 880x756x903(h)mm
€425,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Onderstel | Combisteel Com-7548.0040 | Bodemschap | 880x756x903(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€425,00 excl. btw
€514,25 incl. btw
Of €171,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7548.0065 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit stalen onderstel met matzwarte coating is speciaal geschikt voor de CombiSteel pizzaoven met artikelnr. COM-7548.0040. Het onderstel is uitgevoerd met bodemschap, voor extra bergruimte, en de bovenkant is voorzien speciaal op de oven afgestemde perforaties voor ventilatie. Bovendien zorgen de stevige verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet bestemd voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemd apparaat.
Bestel de CombiSteel Onderstel | CombiSteel COM-7548.0040 | Bodemschap | 880x756x903(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet bestemd voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemd apparaat.
Specificaties
| Bodemschap | Ja |
|---|---|
| Verstelbare poten | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Matzwart |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 22,5 kg |
| Breedte | 880 mm |
| Diepte | 756 mm |
| Hoogte | 903 mm |
Bestel de CombiSteel Onderstel | CombiSteel COM-7548.0040 | Bodemschap | 880x756x903(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7548.0065 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


