Arktic by Hendi Koelwerkbank | Kitchenline | Energiezuinig | 300l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 900x700x880(h)mm
€995,00
€845,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelwerkbank | Kitchenline | Energiezuinig | 300l | 2 Deuren (1/1 Gn) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 900x700x880(h)mm | 830x595x500(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€995,00
U bespaart €149,25 (15%)
€845,75 excl. btw
€1.023,36 incl. btw
Of €341,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232019 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelwerkbank uit de KitchenLine-serie Arktic by HENDI is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS. De deuren zijn voorzien ingewerkte handgrepen over de volledige breedte en het apparaat biedt per deur ruimte aan 1/1 GN-formaat.
Krachtige KoelingDe koelwerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat isolatie 35 mm polyurethaanschuim en is de koelwerkbank ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel A, zodat je zeker weet dat je een zo zuinig mogelijke koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare kunststof voeten, voor stabielere plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd met 1 rooster per deur!
Bestel de Arktic by HENDI Koelwerkbank | KitchenLine | Energiezuinig | 300L | 2 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 900x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelwerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat isolatie 35 mm polyurethaanschuim en is de koelwerkbank ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel A, zodat je zeker weet dat je een zo zuinig mogelijke koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare kunststof voeten, voor stabielere plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd met 1 rooster per deur!
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 300 liter |
| Binnenafmetingen | B 830 x D 595 x H 500 mm |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Nee |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 2 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (B 335 x D 570 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,16 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 423 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,22 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 66 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelwerkbank | KitchenLine | Energiezuinig | 300L | 2 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 900x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232019 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


