Arktic by Hendi Koelvitrine | 78l | Wit | +2°c/+6°c | 4 Niveaus | 452x406x966(h)mm
€545,00
€463,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelvitrine | 78l | Wit | +2°c/+6°c | 4 Niveaus | 452x406x966(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€545,00
U bespaart €81,75 (15%)
€463,25 excl. btw
€560,53 incl. btw
Of €186,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233641 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze energiezuinige koelvitrine Arktic by HENDI, verkrijgbaar in zwarte en witte uitvoering, is voorzien een invertercompressor, waardoor het gebruikte vermogen de koelunit op de koelbehoefte het apparaat wordt afgestemd en de koelunit niet alleen op 0% of 100% draait. Dit zorgt voor extra energiebesparing.
Voor optimaal zicht op de producten is de koelvitrine voorzien glas aan 4 zijden, heldere LED verlichting en ventilatie langs de buitenkant het glas aan alle 4 zijden, om condensvorming tegen te gaan. Zo komen de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht!
Het frame is gemaakt stevig kunststof (ABS en PVC) en de ruiten zijn uitgevoerd in dubbelglas. Samen met het bodemvlak, beschikt de koelvitrine dus over totaal 4 ruime schappen.
Verder is het apparaat voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, een temperatuurbereik +2°C/+6°C en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600A. De digitale bediening met digitaal display zorgt hierbij voor eenvoudig instellen.
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 78L | Wit | +2°C/+6°C | 4 Niveaus | 452x406x966(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor optimaal zicht op de producten is de koelvitrine voorzien glas aan 4 zijden, heldere LED verlichting en ventilatie langs de buitenkant het glas aan alle 4 zijden, om condensvorming tegen te gaan. Zo komen de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht!
Het frame is gemaakt stevig kunststof (ABS en PVC) en de ruiten zijn uitgevoerd in dubbelglas. Samen met het bodemvlak, beschikt de koelvitrine dus over totaal 4 ruime schappen.
Verder is het apparaat voorzien krachtige geforceerde koeling met automatische ontdooiing, een temperatuurbereik +2°C/+6°C en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600A. De digitale bediening met digitaal display zorgt hierbij voor eenvoudig instellen.
Specificaties
| Bruto inhoud | 78 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +6°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Omgevingstemperatuur | +30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 4 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,17 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 32,02 kg |
| Breedte | 452 mm |
| Diepte | 406 mm |
| Hoogte | 966 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 78L | Wit | +2°C/+6°C | 4 Niveaus | 452x406x966(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233641 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


