Arktic by Hendi Koelkast | 313l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 0.3kw | Wielen (geremd) | 620x669x1965(h)mm
€995,00
€845,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | 313l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 0.3kw | Wielen (geremd) | 620x669x1965(h)mm | 0.3kW | 533x555x1316(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€995,00
U bespaart €149,25 (15%)
€845,75 excl. btw
€1.023,36 incl. btw
Of €341,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233788 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Arktic by HENDI is uitgevoerd met gelakte RVS behuizing en deur met groot glasoppervlak in driedubbele beglazing, wat zorgt voor optimaal temperatuurbehoud.
Daarnaast is deze koeling ook verkrijgbaar in uitvoering met 2 draaideuren, zodat er voor elke inrichting een passende (combinatie van) koeling(en) beschikbaar is.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de witte afwerking de binnenruimte zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook heeft het apparaat een paneel bovenaan met LED-verlichting, waar bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudiger (ver)plaatsen en schoonmaken rond het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en is de deur standaard voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 313L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 0.3kW | Wielen (Geremd) | 620x669x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast is deze koeling ook verkrijgbaar in uitvoering met 2 draaideuren, zodat er voor elke inrichting een passende (combinatie van) koeling(en) beschikbaar is.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak, de interne LED-verlichting en de witte afwerking de binnenruimte zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt. Ook heeft het apparaat een paneel bovenaan met LED-verlichting, waar bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 wielen, waarvan 2 geremd, voor eenvoudiger (ver)plaatsen en schoonmaken rond het apparaat. En daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd inclusief 4 verstelbare roosters en is de deur standaard voorzien een slot, voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 313 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 533 x D 555 x H 1316 mm |
| Materiaal | Gelakt RVS (behuizing) / gelakt aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern) / wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,47 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 903 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 87,4 kg |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 669 mm |
| Hoogte | 1965 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 313L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 0.3kW | Wielen (Geremd) | 620x669x1965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233788 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


