Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes | 90kg/24u | Bunker 42kg | Luchtgekoeld | 730x600x1136(h)mm
€1.950,00
€1.657,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes | 90kg/24u | Bunker 42kg | Luchtgekoeld | 730x600x1136(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.950,00
U bespaart €292,50 (15%)
€1.657,50 excl. btw
€2.005,58 incl. btw
Of €668,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271360 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesmachine Arktic by HENDI produceert tot 90 kg helder ijs per dag. De ijsblokjesmachine beschikt over indicatoren die waarschuwen voor een laag waterniveau en een volle ijscontainer. Inclusief functies voor automatisch ontdooien en automatisch reinigen. De grote capaciteit de machine maakt hem perfect voor bars, restaurants of andere drukke locaties.
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes | 90kg/24u | Bunker 42kg | Luchtgekoeld | 730x600x1136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (klassiek) |
|---|---|
| Productiecapaciteit (24 u.) | 90 kg |
| Opslagbunker | 42 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Verstelbare poten | Ja |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 70,8 kg |
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1136 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes | 90kg/24u | Bunker 42kg | Luchtgekoeld | 730x600x1136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271360 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


