Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes | 22kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 380x520x637(h)mm
€895,00
€760,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes | 22kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 380x520x637(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€895,00
U bespaart €134,25 (15%)
€760,75 excl. btw
€920,51 incl. btw
Of €306,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271391 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zwarte ijsblokjesmachine Arktic by HENDI produceert tot 22 kg helder ijs per dag. De ijsmaker heeft indicatoren die waarschuwen voor een laag waterniveau en een volle ijscontainer. Inclusief functies voor automatisch ontdooien en automatisch reinigen.
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes | 22kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 380x520x637(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (klassiek) |
|---|---|
| Productiecapaciteit (24 u.) | 22 kg |
| Opslagbunker | 6 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gepoedercoat metaal |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,39 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 31,7 kg |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 637 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Volle Blokjes | 22kg/24u | Bunker 6kg | Luchtgekoeld | 380x520x637(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271391 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
