Arktic by Hendi Drankenkoeling | 643l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1120x585x1900(h)mm
€1.385,00
€1.177,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Drankenkoeling | 643l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1120x585x1900(h)mm | 1022x459x1453(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.385,00
U bespaart €207,75 (15%)
€1.177,25 excl. btw
€1.424,47 incl. btw
Of €474,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 236949 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze drankenkoeling Arktic by HENDI heeft een stevige stalen behuizing en een interieur met een strakke zwarte poedercoating. De deuren zijn voorzien een groot glasoppervlak met dubbele beglazing in een kunststof frame, wat bijdraagt aan een optimaal temperatuurbehoud.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt, ondanks het zwarte interieur. Bovenaan heeft het apparaat een paneel met LED-verlichting, waarop bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Statisch + Ventilator De koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning met een temperatuurbereik 0 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 8 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productieafbeelding is ter illustratie. De koelkast wordt geleverd zonder wielen.
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 643L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1120x585x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt, ondanks het zwarte interieur. Bovenaan heeft het apparaat een paneel met LED-verlichting, waarop bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Statisch + Ventilator De koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning met een temperatuurbereik 0 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 8 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productieafbeelding is ter illustratie. De koelkast wordt geleverd zonder wielen.
Specificaties
| Bruto inhoud | 643 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1022 x D 459 x H 1453 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | CC3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (75% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 500 x 416 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,25 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1186 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,51 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 111 kg |
| Breedte | 1120 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 1900 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 643L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 1120x585x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 236949 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


