Hoshizaki Korrelijsmachine | Cm-serie | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 498x570x697(h)mm
€4.570,00
€3.884,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hoshizaki Korrelijsmachine | Cm-serie | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 498x570x697(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.570,00
U bespaart €685,50 (15%)
€3.884,50 excl. btw
€4.700,25 incl. btw
Of €1.566,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hoshizaki |
| Artikelnummer: | CM-50KE-HC |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hoshizaki staat bekend om hoogwaardige apparatuur met een strak design en zeer laag energieverbruik. Dit Japanse merk met meer dan 70 jaar ervaring in de horeca-, grootkeuken- en foodservicebranche blijft met constante innovatie streven naar hoogwaardige, duurzame en tegelijk bijzonder zuinige apparatuur met de hoogste standaard voor professioneel gebruik. Dat zorgt niet alleen voor een lange levensduur met beperkt onderhoud, maar ook een flinke bezuiniging op de energierekening.
CM SERIESDe betrouwbare modellen uit deze serie Hoshizaki bieden optimale hygiëne door het speciale interieurontwerp met focus op het voorkomen onaangename verkalking en bacteriële vervuiling. Zo is er bijvoorbeeld gebruik gemaakt koolstofgrafietbussen in plaats conventionele kogellagers, waardoor de machine volledig zonder smeermiddelen functioneert.
De korrelijsmachine is voorzien digitale bediening waarmee je onder andere de machine kunt activeren/stoppen. De perskop drukt het korrelijs samen, wat maakt dat het ijs droger én harder is.
Luchtgekoeld & MilieuvriendelijkHet apparaat beschikt over betrouwbare luchtkoeling en een gesloten watercircuit, welke beschermt tegen elke soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Zo is deze machine eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden. Bovendien maakt hij gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Efficiënt & CompactDeze korrelijsmachine produceert per dag tot 55 kg korrelijs de hoogste kwaliteit. Dit wordt opgeslagen voor gebruik in de ruime bunker waarin je tot 18 kg bewaard. Door de compacte afmetingen past hij bovendien perfect in kleine ruimtes en de installatie doe je zeer snel en eenvoudig door het slimme plug-and-play ontwerp.
Bestel de Hoshizaki Korrelijsmachine | CM-SERIE | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 498x570x697(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
CM SERIESDe betrouwbare modellen uit deze serie Hoshizaki bieden optimale hygiëne door het speciale interieurontwerp met focus op het voorkomen onaangename verkalking en bacteriële vervuiling. Zo is er bijvoorbeeld gebruik gemaakt koolstofgrafietbussen in plaats conventionele kogellagers, waardoor de machine volledig zonder smeermiddelen functioneert.
De korrelijsmachine is voorzien digitale bediening waarmee je onder andere de machine kunt activeren/stoppen. De perskop drukt het korrelijs samen, wat maakt dat het ijs droger én harder is.
Luchtgekoeld & MilieuvriendelijkHet apparaat beschikt over betrouwbare luchtkoeling en een gesloten watercircuit, welke beschermt tegen elke soort verontreiniging tijdens het gehele productieproces. Zo is deze machine eenvoudig te gebruiken, reinigen en onderhouden. Bovendien maakt hij gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Efficiënt & CompactDeze korrelijsmachine produceert per dag tot 55 kg korrelijs de hoogste kwaliteit. Dit wordt opgeslagen voor gebruik in de ruime bunker waarin je tot 18 kg bewaard. Door de compacte afmetingen past hij bovendien perfect in kleine ruimtes en de installatie doe je zeer snel en eenvoudig door het slimme plug-and-play ontwerp.
Specificaties
| Serie | Hoshizaki CM-SERIE |
|---|---|
| Type | CM-50KE-HC |
| Type ijsblokjes | Korrelijs |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 55 kg |
| Opslagbunker | 18 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 (50g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C |
| Watertemperatuur (toevoer) | 5°C / 35°C |
| Waterdruk (toevoer) | 0,5 - 8 bar |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Verstelbare poten | Nee |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Waterverbruik | Ca. 55 liter/24 uur |
| Bijgesloten | IJsschep |
| Aansluitwaarde | 0,27 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 49 kg |
| Breedte | 498 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 697 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Hoshizaki Korrelijsmachine | CM-SERIE | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 498x570x697(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hoshizaki |
|---|---|
| Artikelnummer | CM-50KE-HC |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


