Exquisit Koelkast | 347l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 620x635x1935(h)mm
€959,00
€815,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | 347l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 620x635x1935(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€959,00
U bespaart €143,85 (15%)
€815,15 excl. btw
€986,33 incl. btw
Of €328,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | ELDC400.3XLB |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Exquisit horeca koelkast met glazen deur op wielen is ondanks de hoogte nog steeds erg mobiel doordat de koelkast al rijdend te verplaatsen is. Dit model heeft 2 wielen aan de achterzijde en 2 verstelbare poten aan de voorkant. Dit om de horeca koelkast ook onder ongelijke ondergronden stabiel te kunnen plaatsen! De koeler heeft 347 liter inhoud zodat je alle benodigde producten goed kunt koelen. De deur is dubbel glas voor extra isolatie en temperatuurbehoud. Het apparaat is voorzien 5 metalen witte rekken om alle producten veilig op te kunnen bergen. De koeler heeft een temperatuurregelaar en is in te stellen tussen de 0°C en 10°C. De koeler ontdooit zichzelf zodat je je hier niet meer druk om hoeft te maken. De kast is voorzien een zelfsluitende deur en is op slot te draaien.
Bestel de Exquisit Koelkast | 347L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 620x635x1935(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Exquisit ELDC400.3XLB |
|---|---|
| Bruto inhoud | 347 liter |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (80 g) |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 730 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 72 kg |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Hoogte | 1935 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | 347L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 620x635x1935(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | ELDC400.3XLB |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


