Exquisit Koelkast | 300l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 620x595x1920(h)mm
€899,00
€764,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | 300l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 620x595x1920(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€899,00
U bespaart €134,85 (15%)
€764,15 excl. btw
€924,62 incl. btw
Of €308,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | ELDC300.3XLB |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zwarte Exquisit glasdeur koelkast heeft een inhoud 300 liter, die kan worden verdeeld door vier verstelbare roosters. De koeling heeft een bovenop een display om jou te helpen je merk, producten of diensten te promoten. Deze koelkast is ideaal voor achter de bar, in een restaurant of in je mancave. De koelkast is voorzien een geforceerde koeling. Dit zorgt voor een gelijkmatige verdeling de temperatuur en voorkomt beslagen glas. Bovendien is het apparaat voorzien 2 wielen aan de achterkant en stelpoten zodat je hem eenvoudig kunt verplaatsen, én stabiel kunt neerzetten op enigszins oneven ondergronden!
Bestel de Exquisit Koelkast | 300L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 620x595x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Exquisit ELDC300.3XLB |
|---|---|
| Bruto inhoud | 300 liter |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | CC3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40,6°C (75% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,8 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 657 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 68 kg |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 595 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | 300L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 620x595x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | ELDC300.3XLB |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


