Hendi Koffiezetapparaat | Drip | Rvs/zwart | Enkel | 2L | Warmhoudplaat | 1.4kw (230v) | 215x410x520(h)mm
€275,00
€233,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koffiezetapparaat | Drip | Rvs/zwart | Enkel | 2L | Warmhoudplaat | 1.4kw (230v) | 215x410x520(h)mm | 1.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€275,00
U bespaart €41,25 (15%)
€233,75 excl. btw
€282,84 incl. btw
Of €94,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 211052 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met het hoogwaardige DRIP filterkoffiezetapparaat HENDI zet je een volle thermoskan koffie in ongeveer 7 minuten, waarbij de thermoskan direct onder het apparaat wordt geplaatst, voor optimaal gebruiksgemak.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een strakke in behuizing geborsteld RVS met front in zwart kunststof, waarbij de gladde oppervlakken voor makkelijk schoonmaken zorgen, en wordt geleverd inclusief een bijpassende RVS thermoskan met handgreep en afsluiting in stevig zwart kunststof.
Doordachte TechniekHet apparaat houdt de gezette koffie automatisch warm op een temperatuur ca. 93°C/96°C en het bedieningspaneel is voorzien indicatorlampjes voor warmhouden én voor wanneer het apparaat aan ontkalking toe is. Samen met de oververhittingsbeveiliging en bescherming tegen droog verwarmen, zorgt dit voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Zéér CompleetHet DRIP koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en wordt stekkerklaar geleverd, waarbij niet alleen de eerdergenoemde thermoskan is bijgesloten, maar ook 100 papieren koffiefilters, zodat je er direct mee aan de slag kunt. En aanvullende thermoskannen zijn los verkrijgbaar, voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak!
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | DRIP | RVS/Zwart | Enkel | 2L | Warmhoudplaat | 1.4kW (230V) | 215x410x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat heeft een strakke in behuizing geborsteld RVS met front in zwart kunststof, waarbij de gladde oppervlakken voor makkelijk schoonmaken zorgen, en wordt geleverd inclusief een bijpassende RVS thermoskan met handgreep en afsluiting in stevig zwart kunststof.
Doordachte TechniekHet apparaat houdt de gezette koffie automatisch warm op een temperatuur ca. 93°C/96°C en het bedieningspaneel is voorzien indicatorlampjes voor warmhouden én voor wanneer het apparaat aan ontkalking toe is. Samen met de oververhittingsbeveiliging en bescherming tegen droog verwarmen, zorgt dit voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Zéér CompleetHet DRIP koffiezetapparaat is geschikt voor 110/250 filterpapier en wordt stekkerklaar geleverd, waarbij niet alleen de eerdergenoemde thermoskan is bijgesloten, maar ook 100 papieren koffiefilters, zodat je er direct mee aan de slag kunt. En aanvullende thermoskannen zijn los verkrijgbaar, voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak!
Specificaties
| Type | HENDI DRIP |
|---|---|
| Koffietype | Filterkoffie |
| Groepen | 1 |
| Productiecapaciteit | Ca. 17 liter/uur |
| Interne koffiemolen | Nee |
| Waterreservoir | 2 liter |
| Warmhoudfunctie | Ja |
| Warmhoudplaat/-platen | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Wateraansluiting | Nee |
| Behuizing | RVS 18/0 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Bijgesloten | Thermoskan, 100 koffiefilters |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 7,28 kg |
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 520 mm |
Bestel de HENDI Koffiezetapparaat | DRIP | RVS/Zwart | Enkel | 2L | Warmhoudplaat | 1.4kW (230V) | 215x410x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 211052 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


