Modular Bain-marie | Fun 650 | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/90°c | 1.5kw (230v) | Aftapkraan | 400x650x448(h)mm
€980,00
€833,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Bain-marie | Fun 650 | Elektrisch | 1/1 GN | 30°c/90°c | 1.5kw (230v) | Aftapkraan | 400x650x448(h)mm | 1.5kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€980,00
U bespaart €147,00 (15%)
€833,00 excl. btw
€1.007,93 incl. btw
Of €335,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318022 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel Bain-MarieDeze tafelmodel elektrische bain-marie heeft een dubbelwandige constructie met naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan voor eenvoudig legen en reinigen zorgt. De vlakke bodem de kuip is daarnaast voorzien een geperforeerd rooster.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 30°C/90°C is thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Bestel de Modular Bain-Marie | FUN 650 | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/90°C | 1.5kW (230V) | Aftapkraan | 400x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel Bain-MarieDeze tafelmodel elektrische bain-marie heeft een dubbelwandige constructie met naadloze RVS kuip en afgeronde hoeken, wat samen met de aftapkraan voor eenvoudig legen en reinigen zorgt. De vlakke bodem de kuip is daarnaast voorzien een geperforeerd rooster.
De elektrische verwarming met temperatuurbereik 30°C/90°C is thermostatisch regelbaar met de stevige hittebestendige draaiknop, met daarnaast een indicatorlampje om eenvoudig de status het apparaat te kunnen zien, voor veilig en comfortabel gebruik.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verwarming | Elektrisch |
| Capaciteit | 1/1 GN (H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | 30°C / 90°C |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Onderstel | Optie |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Aansluitwaarde | 1,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 22 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Bain-Marie | FUN 650 | Elektrisch | 1/1 GN | 30°C/90°C | 1.5kW (230V) | Aftapkraan | 400x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318022 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


