Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 15kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 266x269x34(h)mm
€38,89
€33,06
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 15kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 266x269x34(h)mm
OP VOORRAAD
€38,89
U bespaart €5,83 (15%)
€33,06 excl. btw
€40,00 incl. btw
Of €13,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 580233 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke keukenweegschaal HENDI is uitgevoerd met hoogwaardig kunststof behuizing en RVS weegoppervlak. Het apparaat is licht, compact en werkt op batterijen, zodat het geheel draadloos kan worden gebruikt.
De weegschaal heeft een weegvermogen minimaal 2 g tot maximaal 15 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 1 g duidelijk weer op het digitale display. Het apparaat kan eenvoudig worden bediend met aanraakgevoelige aan-/uit- en tarra-knoppen en de hoogwaardige rekstroken zorgen daarbij voor een zeer nauwkeurige meting.
De keukenweegschaal heeft auto-tarra indicatie en ook indicatoren voor overbelasting of een lege batterij. De weegschaal werkt op 3 AAA-batterijen (niet inbegrepen).
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 15kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 266x269x34(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De weegschaal heeft een weegvermogen minimaal 2 g tot maximaal 15 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 1 g duidelijk weer op het digitale display. Het apparaat kan eenvoudig worden bediend met aanraakgevoelige aan-/uit- en tarra-knoppen en de hoogwaardige rekstroken zorgen daarbij voor een zeer nauwkeurige meting.
De keukenweegschaal heeft auto-tarra indicatie en ook indicatoren voor overbelasting of een lege batterij. De weegschaal werkt op 3 AAA-batterijen (niet inbegrepen).
Specificaties
| Meetgewicht | 2 g - 15 kg |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1 g |
| Meeteenheden | Gram (g) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Touch |
| Materiaal | RVS (weegoppervlak) / HIPS-kunststof (behuizing) |
| Voeding | 3x AAA-batterij (excl.) |
| Gewicht | 0,73 kg |
| Breedte | 266 mm |
| Diepte | 269 mm |
| Hoogte | 34 mm |
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 15kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | Touchbediening | 266x269x34(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 580233 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


