Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 10kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos (oplaadbaar) | Touchbediening | 160x210x19(h)mm
€28,49
€24,22
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Keukenweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 10kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos (oplaadbaar) | Touchbediening | 160x210x19(h)mm
OP VOORRAAD
€28,49
U bespaart €4,27 (15%)
€24,22 excl. btw
€29,30 incl. btw
Of €9,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 580028 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke keukenweegschaal HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig kunststof met RVS weegoppervlak. De lichte en compacte weegschaal maakt het mogelijk zeer snel en eenvoudig ingrediënten af te wegen en werkt op batterijen, zodat het draadloos en dus overal kan worden gebruikt.
De weegschaal heeft een maximum weegvermogen 10 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 1 g duidelijk weer op het digitale display. de gebruiksvriendelijke touchbediening kan daarbij gekozen worden voor weergave in gram (g), milliliter (ml), ounce (oz) of pond (lb) en daarnaast heeft het apparaat automatische uitschakeling en zowel automatische als handmatige tarra/reset.
Voor optimaal gebruiksgemak werkt de weegschaal met een interne accu, welke eenvoudig de bijgeleverde USB-C kabel is op te laden. Daarnaast heeft het apparaat een bestendigheidsklasse IP67 (volledig stof- en waterdicht), wat samen met de meldingen overbelasting en laag accuniveau voor veilig en comfortabel gebruik zorgt.
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 10kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos (Oplaadbaar) | Touchbediening | 160x210x19(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De weegschaal heeft een maximum weegvermogen 10 kg en geeft het gewicht met een nauwkeurigheid 1 g duidelijk weer op het digitale display. de gebruiksvriendelijke touchbediening kan daarbij gekozen worden voor weergave in gram (g), milliliter (ml), ounce (oz) of pond (lb) en daarnaast heeft het apparaat automatische uitschakeling en zowel automatische als handmatige tarra/reset.
Voor optimaal gebruiksgemak werkt de weegschaal met een interne accu, welke eenvoudig de bijgeleverde USB-C kabel is op te laden. Daarnaast heeft het apparaat een bestendigheidsklasse IP67 (volledig stof- en waterdicht), wat samen met de meldingen overbelasting en laag accuniveau voor veilig en comfortabel gebruik zorgt.
Specificaties
| Meetgewicht | ≤ 10 kg |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1 g |
| Meeteenheden | Gram (g), milliliter (ml), ounce (oz), pond (lb) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Touch |
| Automatische tarra | Ja |
| Handmatige tarra | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal | Kunststof (ABS), RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| IP-klasse | IP67 |
| Voeding | Oplaadbare accu (USB-C) |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 19 mm |
Bestel de HENDI Keukenweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 10kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos (Oplaadbaar) | Touchbediening | 160x210x19(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 580028 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


