Hendi Kaasmes | Geel | Lengte 655mm
€25,39
€21,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kaasmes | Geel | Lengte 655mm
OP VOORRAAD
€25,39
U bespaart €3,81 (15%)
€21,58 excl. btw
€26,11 incl. btw
Of €8,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856413 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit HENDI kaasmes met dubbele handgreep is het ideale gereedschap voor het snijden grote stukken kaas. Het zeer scherpe en lange mes is zeer stijf, waardoor het gemakkelijker is om harde kazen te snijden. De twee handgrepen bieden voldoende grip en stabiliteit wanneer veel kracht vereist is.
Bestel de HENDI Kaasmes | Geel | Lengte 655mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Kaasmes |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 380 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 145 mm |
| Kleur(en) | Geel |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 655 mm |
Bestel de HENDI Kaasmes | Geel | Lengte 655mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856413 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

