Hendi Hawthorne Strainer | Barup | Rvs | Zwart | 2 Pinnen | 160x75x15(h)mm
€6,99
€5,94
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hawthorne Strainer | Barup | Rvs | Zwart | 2 Pinnen | 160x75x15(h)mm
OP VOORRAAD
€6,99
U bespaart €1,05 (15%)
€5,94 excl. btw
€7,19 incl. btw
Of €2,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596463 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Hawthorne strainer uit de BarUp-serie HENDI is een onmisbaar hulpmiddel voor iedere bartender. Dankzij de platte, ronde vorm met 2 pinnen en een stevige spiraalveer blijft de zeef tijdens het schenken stabiel op zijn plaats en filtert hij stukjes ijs, fruit en kruiden grondig. Hierdoor kun je moeiteloos heldere cocktails creëren met slechts één hand. Het is eenvoudig te demonteren voor reiniging. Gemaakt hoogwaardig RVS met een zwarte poedercoating voor een stijlvolle uitstraling, maar let op, hij is niet vaatwasmachinebestendig. Een professionele tool die zowel functionaliteit als duurzaamheid biedt voor gebruik in bars, restaurants en pubs.
Bestel de HENDI Hawthorne Strainer | BarUp | RVS | Zwart | 2 Pinnen | 160x75x15(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | 2 pinnen |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 15 mm |
Bestel de HENDI Hawthorne Strainer | BarUp | RVS | Zwart | 2 Pinnen | 160x75x15(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596463 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


