Hendi Barmaatje | Barup | Rvs | Zwart | 25/35ml | ø40x75(h)mm
€7,59
€6,45
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Barmaatje | Barup | Rvs | Zwart | 25/35ml | ø40x75(h)mm
OP VOORRAAD
€7,59
U bespaart €1,14 (15%)
€6,45 excl. btw
€7,81 incl. btw
Of €2,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596630 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het barmaatje uit de HENDI BarUp-serie is een klassieke en essentiële bartendingtool voor het nauwkeurig bereiden cocktails. Het is vervaardigd hoogwaardig RVS met een zwarte poedercoating en een matte afwerking. Het barmaatje heeft 2 capaciteiten in 1: 25 ml aan de ene kant en 35 ml aan de andere kant. Het is niet vaatwasmachinebestendig.
Bestel de HENDI Barmaatje | BarUp | RVS | Zwart | 25/35ml | Ø40x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Inhoud | 25 / 35 ml |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Diameter | 40 mm |
| Hoogte | 75 mm |
Bestel de HENDI Barmaatje | BarUp | RVS | Zwart | 25/35ml | Ø40x75(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596630 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Gastronoble
Gastronoble Barmaatje Rvs | 12,5cl
-15% KORTING
Gastronoble


