Hendi Chafing Dish | Profiline | Rvs | 5.6l | Rolltop Deksel | 510x540x480(h)mm
€139,50
€118,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Profiline | Rvs | 5.6l | Rolltop Deksel | 510x540x480(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€139,50
U bespaart €20,93 (15%)
€118,58 excl. btw
€143,48 incl. btw
Of €47,83 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470312 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige chafing dish met rolltop deksel uit de ProfiLine HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Door het gebruik hoge kwaliteit materialen en fraaie hoogglans afwerking zorgen deze chafing dishes voor een optimale presentatie en luxe uitstraling elk gerecht.
Deze ronde uitvoering is perfect geschikt voor bijvoorbeeld soepen en sauzen en heeft een inhoud ca. 9 liter. Het deksel heeft een gepatenteerd fluisterstil rolltop systeem, waarbij het 180° kan worden opgeklapt en veel ruimere toegang tot de inhoud wordt gecreëerd dan standaard rolltop deksels.
De chafing dish past perfect de andere rolltop uitvoeringen de HENDI ProfiLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Bestel de HENDI Chafing Dish | ProfiLine | RVS | 5.6L | Rolltop Deksel | 510x540x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze ronde uitvoering is perfect geschikt voor bijvoorbeeld soepen en sauzen en heeft een inhoud ca. 9 liter. Het deksel heeft een gepatenteerd fluisterstil rolltop systeem, waarbij het 180° kan worden opgeklapt en veel ruimere toegang tot de inhoud wordt gecreëerd dan standaard rolltop deksels.
De chafing dish past perfect de andere rolltop uitvoeringen de HENDI ProfiLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Uitvoering | Rolltop |
| Bruto inhoud | 5,6 liter |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Brandpastahouder |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Breedte | 510 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 480 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | ProfiLine | RVS | 5.6L | Rolltop Deksel | 510x540x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470312 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

