Hendi Barmaatje | Barup | Rvs | 25/50ml | ø44x110(h)mm
€7,89
€6,71
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Barmaatje | Barup | Rvs | 25/50ml | ø44x110(h)mm
OP VOORRAAD
€7,89
U bespaart €1,18 (15%)
€6,71 excl. btw
€8,11 incl. btw
Of €2,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596920 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het barmaatje uit de BarUp-serie HENDI is essentieel voor elke barprofessional en helpt je volumes snel en nauwkeurig af te meten, zodat je altijd de perfecte cocktails kunt maken. Het barmaatje is gemaakt hoogwaardig RVS en voorzien een extra ring voor gewicht en stabiliteit.
Het heeft 2 maten in 1: 25 ml aan de ene kant en 50 ml aan de andere kant. Het barmaatje is vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken eenvoudig gaat.
Bestel de HENDI Barmaatje | BarUp | RVS | 25/50ml | Ø44x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het heeft 2 maten in 1: 25 ml aan de ene kant en 50 ml aan de andere kant. Het barmaatje is vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken eenvoudig gaat.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Inhoud | 25 / 50 ml |
| Materiaal | RVS |
| Diameter | 44 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de HENDI Barmaatje | BarUp | RVS | 25/50ml | Ø44x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596920 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Gastronoble
Gastronoble Barmaatje Rvs | 12,5cl
-15% KORTING
Gastronoble


