Hendi Bakvorm | Aluminium | Afneembaar Zijpaneel | 580x200x50(h)mm
€31,79
€27,02
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bakvorm | Aluminium | Afneembaar Zijpaneel | 580x200x50(h)mm
OP VOORRAAD
€31,79
U bespaart €4,77 (15%)
€27,02 excl. btw
€32,70 incl. btw
Of €10,90 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 689868 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI bakvorm met afneembaar zijpaneel biedt optimaal gebruiksgemak in professionele keukens. Het afneembare zijpaneel maakt het eenvoudig om gebakken producten uit de vorm te halen zonder beschadiging de zijkanten. De lichtgewicht, stevige aluminium constructie zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en consistente bakresultaten. De bakvorm is bestand tegen temperaturen tot 220°C en geschikt voor gebruik in de oven, waardoor overmatige bruining of uitdrogen het gebak wordt voorkomen. Ideaal voor bakkerijen, restaurants en cateringomgevingen.
Bestel de HENDI Bakvorm | Aluminium | Afneembaar Zijpaneel | 580x200x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 50 mm |
Bestel de HENDI Bakvorm | Aluminium | Afneembaar Zijpaneel | 580x200x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 689868 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

