Diamond Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 122kg/24u | Bunker 50kg | Luchtgekoeld | 843x557x984/1145(h)mm
€4.239,00
€3.179,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 122kg/24u | Bunker 50kg | Luchtgekoeld | 843x557x984/1145(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.239,00
U bespaart €1.059,75 (25%)
€3.179,25 excl. btw
€3.846,89 incl. btw
Of €1.282,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-MBM1-40-2EME_B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele ijsblokjesmachine Diamond maakt holle ijsblokjes, welke ideaal zijn voor het gekoeld serveren bijvoorbeeld water en frisdranken. De kogelvormige holle ijsblokjes koelen dranken sneller dan volle ijsblokjes door het grotere oppervlak dat in contact komt met de inhoud het glas.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Grote ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 122 kg per dag met een bunkerinhoud tot 50 kg. Wanneer de bunker vol is, stopt het de machine automatisch met het produceren ijsblokjes. Het apparaat is daarnaast voorzien een speciaal systeem om verkalking te voorkomen en water te zuiveren, voor een optimale kwaliteit de ijsblokjes.
Luchtkoeling + Optimale PrestatiesDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld, maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C. De bunker is daarbij goed geïsoleerd, zodat de voorraad niet zomaar smelt en lang klaar blijft voor gebruik!
Bestel de Diamond IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 122kg/24u | Bunker 50kg | Luchtgekoeld | 843x557x984/1145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Grote ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 122 kg per dag met een bunkerinhoud tot 50 kg. Wanneer de bunker vol is, stopt het de machine automatisch met het produceren ijsblokjes. Het apparaat is daarnaast voorzien een speciaal systeem om verkalking te voorkomen en water te zuiveren, voor een optimale kwaliteit de ijsblokjes.
Luchtkoeling + Optimale PrestatiesDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld, maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C. De bunker is daarbij goed geïsoleerd, zodat de voorraad niet zomaar smelt en lang klaar blijft voor gebruik!
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Ø 30 x 42 mm / 20 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 122 kg |
| Opslagbunker | 50 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Antikalksysteem | Ja |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 43°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304 (behuizing) |
| Verstelbare poten | Ja |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 95 kg |
| Breedte | 843 mm |
| Diepte | 557 mm |
| Hoogte | 984 / 1149 mm |
| Installatie | I.c.m. waterontharder |
Bestel de Diamond IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (20g) | 122kg/24u | Bunker 50kg | Luchtgekoeld | 843x557x984/1145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-MBM1-40-2EME_B |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



