Diamond Cheftafel | Standard Line Evo | Rvs | Spoelbak (rechts) | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1800x700x865/965(h)mm
€920,00
€690,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Cheftafel | Standard Line Evo | Rvs | Spoelbak (rechts) | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1800x700x865/965(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€920,00
U bespaart €230,00 (25%)
€690,00 excl. btw
€834,90 incl. btw
Of €278,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TV1871DD-ST8 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele STANDARD LINE EVO cheftafel Diamond is uitgevoerd met een ruim werkoppervlak waarin rechts een spoelbak naadloos is verwerkt, voor efficiënte en hygiënische voedselbereiding. Het geperste werkblad hoogwaardig RVS (AISI 304) is voorzien een rechte achteropstand, om de wand achter de tafel schoon en droog te houden. En de ruime spoelbak is aan de buitenzijde voorzien geluidsisolerend materiaal voor stiller gebruik.
De cheftafel wordt compleet geleverd met een afvoerzeef en standpijp en staat op een stevig onderstel RVS (AISI 430). Het bodemschap biedt daarbij extra opbergruimte voor keukengerei en dankzij de verstelbare poten kan de tafel eenvoudig stabiel geplaatst worden, ook op minder vlakke vloeren.
In het werkblad is geen kraangat voorgeboord, waardoor zelf de gewenste kraanopstelling en locatie kan worden gekozen. De tafels worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
Om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de cheftafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. Daarnaast is een speciale hoekwerktafel beschikbaar voor een praktische hoekopstelling. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten werktafels, spoeltafels en werkbanken met diverse indelingen laden en deuren beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een vergelijkbaar model in afwijkend formaat zijn.
Bestel de Diamond Cheftafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Spoelbak (Rechts) | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1800x700x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De cheftafel wordt compleet geleverd met een afvoerzeef en standpijp en staat op een stevig onderstel RVS (AISI 430). Het bodemschap biedt daarbij extra opbergruimte voor keukengerei en dankzij de verstelbare poten kan de tafel eenvoudig stabiel geplaatst worden, ook op minder vlakke vloeren.
In het werkblad is geen kraangat voorgeboord, waardoor zelf de gewenste kraanopstelling en locatie kan worden gekozen. De tafels worden geleverd als bouwpakket en zijn eenvoudig te monteren, wat transport en opslag efficiënt maakt. Dit maakt ze bijvoorbeeld ook bijzonder geschikt voor plaatsing in moeilijk toegankelijke ruimtes.
Om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de cheftafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. Daarnaast is een speciale hoekwerktafel beschikbaar voor een praktische hoekopstelling. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten werktafels, spoeltafels en werkbanken met diverse indelingen laden en deuren beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een vergelijkbaar model in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Type | TV1871DD-ST8 |
| Materiaal | RVS AISI-304 (werkblad), RVS AISI-430 (onderstel) |
| Breedte(n) | 1800 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 / 965 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Nee |
| Laden | Optie |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | 1 (rechts) |
| Spoelbakformaat | B 400 x D 400 x H 200 mm |
| Afdruipvlak | Nee |
| Kraangat(en) | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 70 kg |
| Bijgesloten | Standpijp, afvoerzeef |
Bestel de Diamond Cheftafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Spoelbak (Rechts) | Bodemschap | Achteropstand | Zelfmontage | 1800x700x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TV1871DD-ST8 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



