Diamond Cheftafel | Spoelbak Links 400x400mm | 1800x700x880/900(h)mm
€920,00
€690,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Cheftafel | Spoelbak Links 400x400mm | 1800x700x880/900(h)mm | 400x400x275(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€920,00
U bespaart €230,00 (25%)
€690,00 excl. btw
€834,90 incl. btw
Of €278,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TL1871D |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Cheftafel | Spoelbak Links 400x400mm | 1800x700x880/900(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Rvs Cheftafels. Dit product is met afmetingen van 400 x 400 x 275 mm (BxDxH). Extra voordelen: uitneembare onderdelen, LED-verlichting. Het gewicht bedraagt 68,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Kuip links.- Met basistablet.- Opstaande muurboord achteraan 85.- Uitvoering in R.V.S. 18/10 AISI 304/441 12/10 mm.- Versterkt diepgetrokken werkblad voorzien geluiddempende isolatie.- Afmetingen kuip: 400x400xh275 mm.- Buitenkant bodem kuip voorzien geluiddempende isolatie.- Versterkt tussentablet uitneembaar en verstelbaar in hoogte.- Volledig gelast frame.Afmeting 1800x700x880/900(h)mm
Gewicht 58 kg
Specificaties
| Breedte | 1800mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 880/900mm |
| Gewicht | 58Kg |
| Volume | 1.32 |
Bestel de Diamond Cheftafel | Spoelbak Links 400x400mm | 1800x700x880/900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TL1871D |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



