Diamond Koelkast | 150l | Rvs | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x600x835(h)mm
€1.198,00
€898,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koelkast | 150l | Rvs | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x600x835(h)mm | 460x410x680(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.198,00
U bespaart €299,50 (25%)
€898,50 excl. btw
€1.087,19 incl. btw
Of €362,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PFV202-R6X-OCC |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele tafelmodel koelkast Diamond is geproduceerd in Europa en biedt hoge kwaliteit en betrouwbaarheid tegen een aantrekkelijke prijs.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende Roll-Bond verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+8°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
De koelkast valt onder energielabel C, een redelijk zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgt de ventilatorschakelaar het openen voor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in AISI-304 RVS en de buitenkant hoogwaardig AISI-441 RVS. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 90° en een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot, een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien 4 stelpoten zodat de koelkast ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel te plaatsen is.
Bestel de Diamond Koelkast | 150L | RVS | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x600x835(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende Roll-Bond verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +1°C/+8°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
De koelkast valt onder energielabel C, een redelijk zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgt de ventilatorschakelaar het openen voor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in AISI-304 RVS en de buitenkant hoogwaardig AISI-441 RVS. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 90° en een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot, een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien 4 stelpoten zodat de koelkast ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiel te plaatsen is.
Specificaties
| Type | Diamond PFV202-R6X |
|---|---|
| Bruto inhoud | 150 liter |
| Binnenafmetingen | B 460 x D 410 x H 680 mm |
| Materiaal | RVS AISI-441 (extern), RVS AISI-304 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +1°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Natuurlijk |
| Isolatie | 50 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 475 x 385/245 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 54 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 835 mm |
Bestel de Diamond Koelkast | 150L | RVS | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x600x835(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PFV202-R6X-OCC |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



