Diamond Korrelijsmachine | 67kg/h Met 'water' Reserve | 450x620x680(h)mm
€3.784,00
€2.838,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Korrelijsmachine | 67kg/h Met 'water' Reserve | 450x620x680(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.784,00
U bespaart €946,00 (25%)
€2.838,00 excl. btw
€3.433,98 incl. btw
Of €1.144,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | IE70G/R2-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Korrelijsmachine | 67kg/h Met 'water' Reserve | 450x620x680(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 156,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Productie 67 kg per 24/u.- Reserve in ABS, capaciteit 10 kg.- Luchtgekoelde condensor.- Systeem met helicoidale vijzel (voordurende productie).- Verdamper in R.V.S.- Getropicaliseerde hermetische unit omgevingstemperatuur +43 °C- Koelmiddel R290 d.m.v. capillair.- Uitvoering in R.V.S. AISI 304, regelbare poten.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende CE-normenADVANTAGE:Voortdurende productie korrelijs, dankzij een vernieuwende technologie. Ideaal voor het bewaren en presenteren voeding in restaurants, hotels, fast-food... Ideaal voor de farmaceutische laboratoria en in ziekenhuizen.Specificaties
| Breedte | 450mm |
|---|---|
| Diepte | 620mm |
| Hoogte | 680mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 0.42 |
| Gewicht | 62Kg |
| Volume | 0.25 |
Bestel de Diamond Korrelijsmachine | 67kg/h met 'water' reserve | 450x620x680(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | IE70G/R2-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






