Gastro-inox Koelkast | 200l | Rvs | 0°c/+10°c | Statisch | 600x615x870(h)mm
€595,00
€476,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Koelkast | 200l | Rvs | 0°c/+10°c | Statisch | 600x615x870(h)mm | 455x475x665(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€595,00
U bespaart €119,00 (20%)
€476,00 excl. btw
€575,96 incl. btw
Of €191,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 201.110 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel koelkast Gastro-Inox is ideaal om als extra koeling te plaatsen onder een bar, werkblad of andere lage plek. Deze koelkast biedt zowel betrouwbaarheid als een premium uitstraling door de hoogwaardige geborstelde afwerking.
Optimaal Gebruiksgemak
De zelfsluitende deur is voorzien een nette ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en wordt standaard geleverd met een ingebouwd slot. Daarnaast zijn er 2 verstelbare roosters inbegrepen de koelkast voor flexibele indeling, extra roosters zijn los verkrijgbaar.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel B, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Effectieve KoelingHet apparaat heeft statische koeling met een breed temperatuurbereik 0°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 200L | RVS | 0°C/+10°C | Statisch | 600x615x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal Gebruiksgemak
De zelfsluitende deur is voorzien een nette ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en wordt standaard geleverd met een ingebouwd slot. Daarnaast zijn er 2 verstelbare roosters inbegrepen de koelkast voor flexibele indeling, extra roosters zijn los verkrijgbaar.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel B, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Effectieve KoelingHet apparaat heeft statische koeling met een breed temperatuurbereik 0°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Specificaties
| Bruto inhoud | 200 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 455 x D 475 x H 665 mm |
| Materiaal | RVS (extern), ABS (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | +0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,70 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 256 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,21 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 51 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 615 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 200L | RVS | 0°C/+10°C | Statisch | 600x615x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 201.110 |
| EAN / Barcode | 7445908515523 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


