Saro Koelkast | 1664l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1880x710x2003(h)mm
€3.650,00
€2.372,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | 1664l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1880x710x2003(h)mm | 1790x595x1568(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.650,00
U bespaart €1.277,50 (35%)
€2.372,50 excl. btw
€2.870,73 incl. btw
Of €956,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 453-1120 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke koelkast Saro zorgt door de zwarte behuizing voor een moderne en luxe uitstraling en is ideaal voor zelfbedieningsverkoop, waarbij de inhoud op een aantrekkelijke manier wordt gepresenteerd.
Opvallende PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren, het helderwitte interieur en de (apart geschakelde) 3-dubbele verticale interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud op élk niveau altijd optimaal zichtbaar is en direct in het oog springt. De verstelbare roosters zijn daarnaast standaard al voorzien ruimte voor prijs- of productinformatie.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deuren zorgen voor minimaal koudeverlies, ook zelfbedieningsgebruik, en de koeling wordt geleverd met 5 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingedeeld. De koeling is verder voorzien 8 zwenkwielen, wat niet alleen zorgt voor eenvoudig verplaatsen, maar het ook makkelijker maakt om onder en rondom de koelkast schoon te maken!
Bestel de Saro Koelkast | 1664L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1880x710x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Opvallende PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren, het helderwitte interieur en de (apart geschakelde) 3-dubbele verticale interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud op élk niveau altijd optimaal zichtbaar is en direct in het oog springt. De verstelbare roosters zijn daarnaast standaard al voorzien ruimte voor prijs- of productinformatie.
VentilatorondersteuningDe koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deuren zorgen voor minimaal koudeverlies, ook zelfbedieningsgebruik, en de koeling wordt geleverd met 5 verstelbare roosters per deur, zodat de binnenruimte flexibel en naar wens kan worden ingedeeld. De koeling is verder voorzien 8 zwenkwielen, wat niet alleen zorgt voor eenvoudig verplaatsen, maar het ook makkelijker maakt om onder en rondom de koelkast schoon te maken!
Specificaties
| Type | Saro GTK 1530 PRO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1664 liter |
| Binnenafmetingen | B 1790 x D 595 x H 1568 mm |
| Materiaal | Staal (behuizing), aluminium (deurframes/interieur) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 624 / 566 x 480 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca.5,41 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1975 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,7 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 208 kg |
| Breedte | 1880 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de Saro Koelkast | 1664L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1880x710x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 453-1120 |
| EAN / Barcode | 4017337067176 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



