Bartscher Opzetkoelvitrine | 10x 1/4 GN | +2°c/+8°c | 2005x352x435(h)mm
€798,00
€598,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Opzetkoelvitrine | 10x 1/4 GN | +2°c/+8°c | 2005x352x435(h)mm | GN 1/4
GRATIS VERZENDING
€798,00
U bespaart €199,50 (25%)
€598,50 excl. btw
€724,19 incl. btw
Of €241,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200298 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met ruimte voor maximaal 10x 1/4 GN-containers is de GL3-2005-koelopzetvitrine met glazen opzetelement de perfecte aanvulling op de G-S7T2-pizzakoeltafel.
Bestel de Bartscher Opzetkoelvitrine | 10x 1/4 GN | +2°C/+8°C | 2005x352x435(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher GL3-2005 |
|---|---|
| Capaciteit | 10x 1/4 GN (≤ H 150 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 (45 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Bediening | Digitaal |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 47 kg |
| Breedte | 2005 mm |
| Diepte | 352 mm |
| Hoogte | 435 mm |
Bestel de Bartscher Opzetkoelvitrine | 10x 1/4 GN | +2°C/+8°C | 2005x352x435(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200298 |
| EAN / Barcode | 4015613806587 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











