Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 63l | Rvs | -1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 430x555x675(h)mm
€698,00
€523,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 63l | Rvs | -1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 430x555x675(h)mm
GRATIS VERZENDING
€698,00
U bespaart €174,50 (25%)
€523,50 excl. btw
€633,44 incl. btw
Of €211,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700851 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De coole blikvanger ieder BBQ of kookgelegenheid, deze compacte glasdeurkoelkast in een modern design. Op 3 niveaus kunnen dranken en gerechten achter de glazen deur met UV-filterglas koel worden opgeslagen.
Bestel de Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 63L | RVS | -1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 430x555x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher GTK3-121 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 63 liter |
| Materiaal | RVS (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -1°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (23 g) |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 37 mm (cyclopentaan) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 335 x 350 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,95 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 345 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,06 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 555 mm |
| Hoogte | 675 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 63L | RVS | -1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 430x555x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700851 |
| EAN / Barcode | 4015613841908 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











