Bartscher Koelwerkbank | 260l | 4 Laden (1/1 Gn) | 0°c/+10°c | Geforceerd | 903x700x880(h)mm
€2.229,00
€1.671,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelwerkbank | 260l | 4 Laden (1/1 Gn) | 0°c/+10°c | Geforceerd | 903x700x880(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€2.229,00
U bespaart €557,25 (25%)
€1.671,75 excl. btw
€2.022,82 incl. btw
Of €674,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200282 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
1 apparaat, dubbel profijt: de geforceerde koeling zorgt voor een constante en gelijkmatige koeltemperatuur in de 1/1 GN-formaat binnenruimte deze koelwerkbank met 4 laden. Met het hoogwaardige en robuuste RVS oppervlak kan het apparaat worden geïntegreerd in iedere keuken en worden gebruikt als werkvlak.
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | 260L | 4 Laden (1/1 GN) | 0°C/+10°C | Geforceerd | 903x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 900S4 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 260 liter |
| Lade(n) | 4 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (55 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Ladeformaat | 1/1 GN |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 82 kg |
| Breedte | 903 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | 260L | 4 Laden (1/1 GN) | 0°C/+10°C | Geforceerd | 903x700x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200282 |
| EAN / Barcode | 4015613721873 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








